Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A wordben van olyan hogy...

A wordben van olyan hogy mentés visszavonása?

Figyelt kérdés
Egy dokumentumból kitöröltem adatokat, és mentés másként helyett csak gyorsan mentésre kattintottam, és már késő volt, mire rájöttem, hogy igy az eredeti dokumentumot íta felül. Vissza lehet ezt valahogy állítani?

2014. nov. 24. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem zártad még be, akkor vissza vonod a műveleteket (CTRL+Z), mented.

Újra viszed a műveleteket (CTRL+Y) és mentés másként.

Ha bezártad, akkor buktad.

2014. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tengor ***** válasza:
Keresd meg a mappát, ahol a Word az ideiglenes fájljait tárolja (google) és ha szerencséd van, akkor találsz ott korábbi verziót.
2014. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lajos54 ***** válasza:

Nem sok esély van rá (az ideiglenes fájlok megkeresésével sem), méghozzá ezért:

"Az ideiglenes fájlok kizárólag a Word aktuális munkamenete alatt léteznek. Amikor a Word normál módon áll le, a program bezár majd töröl minden ideiglenes fájlt."

2014. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Utolsó főleg hasznos volt!
2014. nov. 24. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
előző verzióra vissza lehet állítani, de mivel az alapból ha jól tudom nincs bekapcsolva így elég lutri. Mentés után tudtommal nincs visszavonás.
2014. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ez igy van kedves utolsó, mentés után valóban nincs visszavonás, mert azt még azelőtt próbáltam, hogy ide beírtam volna kétségbeesésemben....

de amit a közvetlen előtted lévő irt, az hasznos, a windows mappájában valóban lehet találni elmentett fájlokat, bár az is igaz, hoyg azt amit pont kerestem, én sem találtam meg.. szerencsémre viszont volt ott eg ahhoz nagyon hasonló, így sikerült újra készre tenni a dokumentumot. Tehát szerencse is kellett hozzá.

2014. nov. 26. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
én nyáron a hugom szakdolgozatát találtam meg Recuva-val, de az ilyenekhez szerencse is kell. Persze a te esetedben már mindegy, csak gondoltam megosztom.
2014. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!