Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen a letöltés Utorren...

Nfsfan kérdése:

Miért ilyen a letöltés Utorrentnél?

Figyelt kérdés
25 megás netem van amikor az u torrentél rámegyek hogy tesztelje a kapcsolatot akkor az írja 13, valamennyimegával tölt le (1,5) ez miért van és tényleg nem megy 1,5-1,6 fölé ezt át lehet valahogyan állítani?

2014. nov. 26. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne torrenthez számold a megákat mert az attól is függ h a többieknek milyen nette van.

Pl ha én feltöltenék v mit akkor ha megszakadok se tudok 800 KB/S-nél gyorsabban seedelni.


Tehát lehet a másik oldalon v kinek akkár 120 MB-s nete akkor se fog az 800 kb/s-nél gyorsabban lejönni.

Mert a megosztoktól függ a sebesség.

Minnnél több van annál gyorsabb lesz és forditva is így van.


Nekem pl 50 megás nettem van mégse ment még soha 6.8 Mega fölé a letöltés.

2014. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de azt hogyan tudnám megoldani hogy a 13 egész valahány amit ír az meglegyen ne csak az 1,5 vagy ebből mennyi a max ami ki lehet hozni nekem eddig 1,7 volt
2014. nov. 26. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát több nem lesz nekem is 6.8 és módom 50-es van.
2014. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!