Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul újra a gép?

Miért nem indul újra a gép?

Figyelt kérdés
A gépen XP-volt nem lehetett sem kikapcsolni sem újraindítani szoftveresen csak a gép gombjával, tegnap újra telepítettem Win7-tel de most sem jó.

#Windows #Windows 7 #XP #microstoft
2014. nov. 29. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Informatikai rendszergazda vagyok, remélem tudok segíteni. Leírnád a hiba részleteit?
2014. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ameddig XP volt rajta addig csak annyit írt ki, hogy a windows leáll, most, hogy 7 van rajta a monitor már kikapcsol de a gép még megy tovább.
2014. nov. 29. 09:25
 3/8 T/Z ***** válasza:

Leírnád miből áll a konfiguráció?

BIOS-t állítsd defaultra.

2014. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiírni kiírja hogy a gép leáll?

Vagy az operàciós rendszerben van a hiba (érdemes lenne újra rakni egy másik telepítővel), vagy a tàpegység hibás (ennek a legkisebb az esélye), lehet hogy az alaplappal nem oké valami (bios alapra, esetleg bios frissítés, de lehet más jellegű hiba is), vagy amire tudok még gondolni, hogy a proci hűtő koszos és ha olyan az alaplap akkor nem engedi leállítani a gépet mindaddig amíg le nem hűlt.

Volt az utóbbi időben bármilyen hardver változás a gépedben?

2014. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hardver változás nem volt, a BIOS-hoz viszont nem igazán értek.
2014. nov. 30. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az alaplapod pontos típusa?
2014. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a gép megjavult, leáll és újra is indul.
2014. dec. 2. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült orvosolni a problémát? Hátha valami olyan amivel még én sem találkoztam :)
2014. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!