Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet kikapcsolni a...

Hogy lehet kikapcsolni a "nagy meghallgatás veszteséget okozhat" figyelmeztető ablakot? (Windows 8.1)

Figyelt kérdés
Amikor 40% felé viszem kb a hangosító csúszkát állandóan beadja ezt a figyelmeztető ablakot, és pl ha játék közben emelem a hangot akkor a játékot is megszakítja emiatt. Tehát valaki leírná részletesen hol lehet kikapcsolni, én eddig bárhol kerestem nem találtam.

#hangosítás #Windows 8.1 #figyelmeztető ablak
2014. nov. 29. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj egy olyan verziót feltenni, ami nem valami lebutított, EU-s szar. Persze ha legális a rendszered, akkor ez nem lehetséges anélkül, hogy "illegalizálnád", hacsak meg nem veszed. Ha nem legális, akkor cseréld egy normális verzióra. (Aminek nincs a neve után N, vagy egyéb betű...)
2014. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Legális plusz még garanciás is egy évig. Nem igazán szeretném letörölni a rendszert, mert eddig minden príma benne, ezen kívül. :(
2014. dec. 13. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!