Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok nekem jó játékokat...

Mondanátok nekem jó játékokat ami nem foglal sok helyet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 18:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem, de hallottam egy versenyről, ahol sakkprogramok versenyeznek egymással. Csak az erőviszonyok nem voltak túl kiegyenlítettek. Volt aki egy komplett szerverparkot üzemeltetett és felhő alapon játszott, míg más egy mezei pc-vel nyomta. Érdekes lehet egyébként. :)
2014. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mafia. Egyik legjobb jatek 2000-tol erre, nem kell hozza eros gep es befer 4 gigaba. Off: ha igenyes valaszokat szerettel volna egybol kapni, nem lett volna jobb dontes egy igenyesebb kerdest feltenni, ami helyesen van megfogalmazva?
2014. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
De ez nem jó, a pont a sakk lényegét veszi el.
2014. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Úhh-áhh. Nem hiába 12%... Legalább fogalmazni tudnál. :)


21#

Az a legjobb mikor a legjobb gép harcol ember ellen. :) Sok ilyen volt hivatalos versenyen.

De ott a warchess, ott lehetet két cpu-t egymás ellen harcolni. Az is érdekes volt a legnehezebb szinteken.


# 22

Az tényleg jó játék. A 2 is az volt.

Igényes. Ha igényesen körül írtam volna akkor is akadtak volna pc jocik a 3D-s tps 2001 supermárióval.

2014. nov. 29. 19:11
 25/27 A kérdező kommentje:
Van benne normális játék menet is persze! :)
2014. nov. 29. 19:12
 26/27 anonim ***** válasza:
Luftrausers
2014. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés megírásakor kifejtetted volna két összetett mondatban, hogy mik az elvárásaid, akkor nem kaptál volna ilyen buta válaszokat.

Nekünk a csillagok állásából kellet volna kiolvasnunk, hogy neked melyek azok a játékok ?

Amikor valaki ezen az oldalon kis helyigényű játékokat emleget, akkor valóban a mario és társai jutnak minden válaszoló eszébe. Senki sem gondolhatta azt hogy te egy 4 Gb nagyságú játékot is ebbe a kategóriába sorolsz.

Ja igen: Ha a google helyett ennek az oldalnak a keresőjét is használtad volna, akkor meg sem kellett volna fogalmaznod ezt a buta kérdést.

De hát az már magas lett volna, ehelyett vadidegen segíteni próbáló embereket szidalmazol. Gratulálok !

2014. nov. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!