Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy Movie Maker...

Nagykitty kérdése:

Hogyan lehet egy Movie Maker videót feltenni youtubra?

Figyelt kérdés

Elkészítettem a videót, csak sajnos valami olyasmit ír ki, hogy nem jó a fájl mérete. Valaki, aki már rakott fel Movie Maker videót youtubra, el tudná mondani nekem, hogyan tehetném meg én is?

Előre is köszönöm a rendes, segítőkész válaszokat.



2014. nov. 30. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd le pontosan hogy mit ír ki. Ugyanis a fájl méretével nem szokott gond lenni, a fájl formátumával már inkább. Ha ez a gond, egy videó konvertáló programmal át kell alakítani.
2014. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos az a baj, hogy át kéne alakítanom a videót, csak sajnos nem tudom hogyan kell. Ha el tudnád írni, hogy te hogyan csináltad, azt nagyon megköszönném. :)
2014. nov. 30. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Töltsél le egy videó-konvertáló programot, pl. Xmedia Recode, vagy Free Video Converter.


[link]


Kiválasztod a videódat, és azt hogy avi formátummá alakítsa. Ezt már fel kell tudni tölteni.

2014. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)
2014. nov. 30. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:

A Movie Maker csak wmv fájl-t állit elő, ez pedig nagyon is YT kompatibilis. Ergo a videod nem Movie Makerrel készült.

Itt a negyedik lenne a támogatott wmv fájl:

[link]

Ahogy előző irja, ha az van kiirva, hogy nem támogatja, akkor az nem wmv fájl, tehát valóban át kell konvertálni, azaz jó választ adott.

2014. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is a videót mentette el hanem a projektet. :-)

Az meg nem video, még szép, hogy nem fogadja el a youtube.

2014. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyám, borogass.
2015. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha érzék nincs, minek kezd bele?
2015. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!