Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Okostelefonról lép be facebook...

Okostelefonról lép be facebookra, mégis azt írja ki a neve mellett hogy WEB. Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ez mostanában van csak. Biztos, h telóról van fenn, mert ki is irja, hogy mobilról küldve. A másik meg, h a facebook messenger mutatja, h fel van neki telepítve, mégis hiába elérhető meg minden, az a kék kis telefon jel nem jó, nem tudom felhívni, meg semmi. Most akkor mégis hogy van ez az egész? :D
2014. nov. 30. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem csak mostanában van, hanem amióta Facebookon kiírja, hogy ki miről facebookozik. Tudom, mert nekem itthon van számítógépem, tabletem és okostelefonom is. Mindehárom csatlakozik az Internethez, és amikor telefonról küldök üzenetet, sokszor akkor is azt írja ki, hogy webes felületről küldve.
2014. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!