Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-nél hogyan tudnám...

Win 7-nél hogyan tudnám beállítani, hogy az ablakokat a tálca fölött mutassa?

Figyelt kérdés
Vagyis, hogy a tálca ne legyen mindig látható, hanem lehessen az ablakokat fölötte mozgatni?

2014. dec. 1. 07:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
...és még helyesírási hibáim is vannak... letargia non-plus-ultra.
2014. dec. 1. 13:14
 12/19 anonim ***** válasza:

Na jól van, miután normálisan válaszoltál, szívességből helyetted kerestem google-ban:

[link]

2014. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

... Ha tudnék egy válaszra 64 zöld kezet adni, akkor hatvankettőt adnék neked – de, csak mert smucig vagyok... :)


Ezer hálám! Életem 2. legzavaróbb problémáját megoldottad!! Az első az, hogy a netszolgáltatóm blokkolja a Google-t - ezért nem tudtam én megkeresni ezt a progit. Ez ellen is tudsz tenni valamit? :D


Köszi, még egyszer! :)

2014. dec. 1. 14:49
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha a pendrive-ot használja x folyamat, akkor is kihúzom, nem szoktam biztonságosan eltávolítani, ugyanis alapértelmezett beállítás szerint bármikor (amikor nincs adatmozgás - nem villog a visszajelző LED) lehúzható. Nem gyilkolom a rendszert, meg az explorer.exe-t. Memóriakártyát, visszajelző LED nélküli pendrive-ot, illetve merevlemezt is szoktam biztonságos eltávolítás nélkül eltávolítani (merevlemeznél először át kell állítani, alapértelmezés szerint nem távolítható el egyszerűen lehúzva), adatvesztést eddig nem okozott. Sőt ha a merevlemezt biztonságosan eltávolítom, akkor újraindítás nélkül fel sem ismeri mégegyszer. Biztonságos eltávolítás nélkül mindegy hányszor csatlakoztatom vagy húzom le, mindig felismeri.
2014. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy paragépnek tűnök, de én még az asztali dvd-lejátszót is kikapcsolom, mielőtt kihúznám belőle a sticket. Kb. 5-6 pen-emből is spagetti lett már, amiért anno csak úgy le-fel csatlakoztattam az adott hardver-t. Szóval én inkább választom a macerát, minthogy aztán később a szívrohamot hozzam a szomszéd nénire, mikor dühömben átugrok hozzá a falon keresztül...


De jó olvasni, hogy másoknak (neked) meg nincsenek negatív tapasztalatai(d) ezzel kapcsolatban. :) Így is maradjon! :)

2014. dec. 1. 15:45
 16/19 anonim ***** válasza:
A google tiltásodra VPN-t tudnék ajánlani. De nem tudom, milyen szolgáltató az, ami tiltja a google-t, talán valami lopott tanszéki cucc? Vagy kínában vagy?
2014. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a Google tiltást csak poénból írta. :D
2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Látod, ebből is látszik, hogy humorérzéket nem lehet az internetről letölteni :D
2014. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#16: Chuck Norris?


#Mindenki: Néhány dolgot "csak" poénból fűztem hozzá. Szóval ne vegyétek véresen komolyan minden egyes soromat - kivéve persze, amit a pokolról írtam!! Na az igaz! A saját szememmel láttam, hogy mennek ott a dolgok... De erről nem szívesen beszélek.


Amúgy, köszi minden segítséget! Most már tényleg ideje hazaköltöznöm Kínából, és leállnom a bugázott tanszéki cuccokról is! :D Végre problémamentes életem lehet!

Köszönöm nektek, de főleg neked Chuck!!!!! :') Minden egyes betűt megtiszteltetésnek vettem! :'D

2014. dec. 1. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!