Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-al miért nem müködik...

Crash13 kérdése:

Windows 8-al miért nem müködik a webkamera?

Figyelt kérdés
Nemrég nagynehezen rászántam magam az átállásra.Furcsa mód másodjára még jónak is tartom ( egyszer már kisérleteztem vele)Viszont a webkamerát sehogy sem érzékeli.Valami ötlet,vagy megoldás? Előre is köszönöm
2014. dec. 1. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs hozzá driver, vagy trükközni kell. Nekem pont fordítva van, windows 7-re nincs driver, de egyáltalán, csak pár vírusos kamu, a windows 8 meg gond nélkül felismeri. A legegyszerűbb venni egy kamerát 1500 ft-ért, viszont költséghatékonyabb keresni hozzá egy megfelelő kamera-drivert, akár más gyártótól, ami ugyanazt a chipet használja.
2014. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Laptop vagy asztali számítógép?

Minden drivert feltelepítettél az átállás után? (gondolom, "újra"telepítés volt)

2014. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Asztali gép.Igen újratelepités volt természetesen,de minden drivert visszaraktam ami eddig szükséges volt,közte a webcam sajátját is.Kerestem más drivereket is,próbáltam frissiteni a mostanit hátha,de semmi.Kezdek lemondani róla
2014. dec. 6. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!