Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin 3 nap ingyen játék...

Origin 3 nap ingyen játék battlefield 4?

Figyelt kérdés
Azt szeretnám kérdezni hogy van ez az originen?Battlefield 4-ről lenne szó letölthetem ingyen 3 napra hogy kipróbálhassam de ha lejár akkor nemtudok vele többet játszani csak ha megveszem?És ha megveszem akkor beaktiválóm a kódot az originen amit kaptam.És nem kell újra letöltenem a battlefield 4-et ha már egyszer letöltöttem próba üzem módba és amint beváltó a kódot utána egyböl is tudok játszani vele és nem kell ujra letölteni?
2014. dec. 1. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
igen amiket írtál azok így igazak
2014. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De tudsz utána is.
2014. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mégegy kérdés:Hogyha nem játszok fele csak egy keveset és máris megveszem a bf4-et és beaktiváom akkor most ugy lesz hogy nem kell letöltenem hanem marad a 3 nap ingyen játék és azzal már bármennyit tudok játszani nem fog 3 nap után letiltani hogy nincs megrendelve?Hanem megveszem amikor még nem telt le a három nap megveszem előtte beaktiválom és a ingyenes játék már nem próbaüzemmódos lesz?
2014. dec. 1. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én le se töltöttem, csak elkezdtem, aztán bezártam. Ha az emailt megkapod a "vásárlásról", akkor onnantól a tied.
2014. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!