Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam-en tényleg van esélyem...

M1A1 kérdése:

Steam-en tényleg van esélyem a kívánságlistára felvett játékokat ingyen megkapni? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Olvastam róla még régebben valamit.. De már nem emlékszem rá. Itt van a szabályzat: [link]


Csak az a baj, hogy angolul van, és az angol tudásom nagyon kicsi.. 10-nél több játékot kell felvenni rá, és minden nap fel kell lépnem és megnéznem a "Steam ajánlata számodra" menüt?


Ha valaki már kapott így ingyen, vagy kedvezményesen játékot(vagy szoftvert), az légyszi írja le hogy mit csinált érte!


Előre is köszönöm a válaszokat!

(Én pl. most a Far Cry 1-esre hajtok. :) )



2014. aug. 2. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 2011-es karácsonyi akció volt, ha konkrétan ez érdekel akkor ma már nincs érvényben.
2014. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh... Kár. Na mindegy.. :D


Köszi a választ!

2014. aug. 2. 16:51
 3/4 gyilkosmoli95 válasza:
Van rá esély, de igazából (szerintem) arra van ez a "kívánság lista", hogy esetleg olcsóbban meg tudd szerezni a játékot.
2014. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kívánságlista több célt szolgál. Egyrészt a barátaid láthatják, hogy milyen játékokra vágysz.

Másrészt a Steam küld egy értesítést, ha a kívánságlistádon levő játék leértékelésre kerül.

Harmadrészt időnként vannak akciók, tipikusan a nyári és karácsonyi vásár részeként, amikor megnyerheted a listán levő játékok egy részét. De mindig a konkrét akció feltételei döntik el, hogy mit kell tenned, hogy legyen esélyed nyerni. Most nyáron is volt egy hónapja, de csak akkor volt esélyed, ha Steam játékkártyákat gyűjtöttél és kraftoltál kitűzőket.

2014. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!