Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen játék? LENT

Van ilyen játék? LENT

Figyelt kérdés

Az egyik éjjel jött egy ötlet, miközben a NatGeo-t néztem, hogy kellene valami evolúciós játék.

Nem olyan egyszerű játékot keresek mint a Spore, hanem sokkal de sokkal részletesebbet. Amiben egy olyan lényt mint az ember létrehozni hónapokba kerül. Mindenképp a kezdetektől kellene játszódnia, mondjuk.. a bolygó kialakulásától. Fontos lenne hogy kissé szimulátoros legyen, ergo. rengeteg végkimenetel. (pl. ha ezt teszem, akkor ilyen irányba mutálódnak az élőlények stb.) Afféle.. isten szimulátor. Kár is tovább ragozni, kontinensmozgások, mutációk, kémia, biológia. A lehető legtöbb dolgot akarom személyre szabni. Szerintem nincs még ilyen játék, de ha van kérlek írjátok meg. Köszönöm!



2014. dec. 1. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tudtommal nem létezik de szivesen kipróbálnám :)

ugyse játszottam még istent :)

2014. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs még, de láss neki :-)
2014. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Áhh.. B+ tévedtem.

Létezik, úgy hívják valóság :-D

Mi is egy szimulációban vagyunk amit isten futtat.

Csak nehogy megunja, és nyomjon egy resetett. xĐ

2014. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Tudtommal nem létezik a Spore-nál bonyolultabb, evolúcióval foglalkozó video játék – mi több, csak néhány játék foglalkozik a biológiai evolúcióval. A Spore is csak azért tehetett szert ekkora népszerűségre, mert a maga módján igencsak egyszerű a játékvezetése – szóval, szerintem öngyilkosság lenne ettől jóval bonyolultabb game-t csinálni.


Az eddig megjelent evós-játékok közül pedig itt van néhány: [link]

2014. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha valamelyik cég csinálna egy ilyen jól összerakott játékot, ráadásul többjátékos móddal, vagy valami közösségi érzettel.. egy létező műfajt keltenének életre.
2014. dec. 1. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hungry Shark evolution :D egyre nagyobbak lesznek ... xD
2014. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés játék van, amit hónapokig játszanak az emberek, és amit írsz, az az elején rettenetesen unalmas lenne a legtöbb embernek, ezt még toldd meg azzal, hogy produkciós szinten dolgozik 500 ember 3 évig egy játékon - elég rizikós vállalkozásnak tűnik. Nincs, és emiatt szerintem belátható időn belül nem is lesz ilyen játék.
2014. dec. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!