Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítés hogyan?

Windows 7 telepítés hogyan?

Figyelt kérdés

Adott egy ACER 5560 Series laptop. Sajnos a dvd író nem olvas be semmit, emiatt maradt az USB-ről való telepítés.

Nah már most ennek a laptopnak a BIOS levan jelszavazva, nah akkor bios reset. Hátul szétszedve nem találtam(!) meg az elemet amit kiszedve és visszarakva állítólag kész is kéne lennie. Akkor most még is hogy a fenébe telepítsem újra?



2014. dec. 2. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a programozás kategóriába való.


Ahhoz, hogy hozzáférj a gombelemhez, igencsak szét kell kapni a laptopot. Kerestem pár képet, azok alapján a touchpad környékén lakik az alaplapon:


[link]


Megjegyzem, nem biztos, hogy a gombelem kioperálása önmagában elegendő a CMOS kifektetéséhez...

2014. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ezt kifelejtettem:

[link]

2014. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a *#>& jelszavazták le, amikor lett véve...
2014. dec. 2. 14:27
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Gyárilag nem jelszavaznak le BIOS -t. Lehet valami kiállítási példány volt és valami kretén unalmában lejelszavazta. Vagy valakinél volt már ez, aki kicseréltette te meg megkaptad ugyan ezt. A harmadik lehetőség, hogy valamelyik "barátod", aki hozzáfért a gépedhez a távollétedben csinálta meg.


Ha most szétkapod úgy, hogy van rajta gari, annak búcsút mondhatsz. Ráadásul nem is biztos, hogy elemkivétellel megoldódik. Lehet csak hivatalos szerviz tudja belőle kiszedni

2014. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!