Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám feltelepíteni...

Hogyan tudnám feltelepíteni az új laptopomat?

Figyelt kérdés

Vettem egy asus x551ca laptopot. Freedos operációs rendszer van rajta. Nem értek hozzá, de én már egyből azt hittem hogy majd működni fog a laptop de mikor bekapcsolom csak szöveget ír ki meg egy ilyet: C/:_

Kaptam hozzá egy cd-t is gondolom azzal lehet telepíteni. Rájöttem hogy ha időben megnyomom az f2-őt akkor kiad egy Bios nevezetű valamit. Itt gondolom be kellene állítani a dolgokat és utána menne a telepítés. Ebben tudna nekem valaki segíteni? Előre is köszönöm.



2014. jún. 5. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bizd szakemberre. Amugy meg kotve hiszem hogy a Freedoson kivul kaptal volna egy Win telepitolemezt is.
2014. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azon a CD-n driverek lesznek, nem oprendszer. Vegyél egy windows telepítőt, vagy tölts le egy ingyenes linux telepítőt, és arról indítsd a gépet, majd a telepítést.
2014. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha valóban nem értesz hozzá akkor bízd szakemberre.

Amúgy a Windows-t letudod tölteni,nem fontos megvenni.

2014. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Tengor ***** válasza:
100%
#3, te is ingyen dolgozol?
2014. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

Nem dolgozok ingyen.

És tudom hogy a Microsoft sem dolgozik ingyen,fizetni kell a kiadott termék után.De sajnos én nem tehetem meg hogy 20-30 ezer forintokat kiadjak egy telepítőlemezért.És nem csak én kalózkodok,torrentezek hanem az ország 90%-a.Engem meg az ilyen linuxos meg ubuntus rendszerek nem igazán érdekelnek.Kipróbáltam már többféle linux disztribúciót,de egyik sem tetszik,inkább maradok a jó öreg Windows-nál.Tudom hogy a linux stabilabb,de Windows-os párti vagyok.

2014. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Na éppen én is erre gondoltam, hogy letöltök egy windows progit és azzal hátha boldogulok. viszont ha ez sem sikerül akkor tényleg elviszem egy olyan emberhez aki ért hozzá. Csak már úgy hajt a kíváncsiság:D
2014. jún. 5. 17:33
 7/20 Tengor ***** válasza:
100%

#5, én meg Smart párti vagyok, de nem engedhetem meg magamnak. Lophatok egyet magamnak? Biztos tudok mondani olyan statisztikát, amiből kijön, hogy 90%-a a megkérdezetteknek lopott már autót...

További érveid?

2014. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
A Windows nem progi,hanem operációs rendszer.
2014. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Op.rendszerről van szó és nem autóról.
2014. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Tengor ***** válasza:
100%

#9, különbség? Azért talán nem dolgozott meg valaki? Azért nem kell fizetni? Azt talán nem tiltja a törtvény, hogy ellopd?

Jah igen, autót nem lehet letölteni a netről.

2014. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!