Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent probléma?

Utorrent probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok nekem az lenne a gondom hogy most kaptam egy uj gépet feltettem rá a win 7 64 bitet arra meg az utorrentet.. de mikor beteszek egy torrentet a peerek keresésénél áll.. régen is volt már ilyen gondom de akkor leszedtem egy régebbi verziot és már jo is volt viszont most nem telepiti fel csak a legujabbat.. szoval tudtok erre valami megoldást? esetleg más torrentezős program ami jo is? (bittorrent is ugyanezt csinálta)

előre is köszi a segítséget



2014. dec. 2. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltehetően nyitni kellene egy portot a routeren a torrentnek. Mi az és hogy csináljam? -> Google.
2014. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerencsed van,mert nekem is ugyanaz van az asztali gepemen,es elsore amit tudok mondani ha valami 3-as verziod van,amit stabilnak ir,de nalunk jobban meegy a 2.2.1 utorrent,tehat a regit torold ki a gepedrol,a mappaid megmaradnak,aztan mar csak a torrent fajlokat kell betolsd ujra es a beallitasokra kell nagyon odafigyelned,mivel ha nem jol adod meg az eleresi utat a kliensed,nem fog tudni seedelni
2014. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az első válaszoló megoldása egy ideig működött aztán azota megint szar.. a régebbi verzioknál tudom hogy jo de egyszerűen nemtudom feltelepíteni, a teleítésnél még kiirja hogy utorrent has been crashed vagy mi és ennyi. 3.4.2 előtte verzionál mindig ezt irja ki pedig ha nemszedtem le vagy 10 helyről mindegyik régi verziót akkor egyikről sem, már elég idegesítő.. eddig sosem volt ilyen gondom nemtudom most mi a gond, bár eddig 64bites op rendszert se használtam, már windows tűzfalban is nyitottam portot meg a routerben is és semmi változás.. fél óráig megy a peerek keresése és utána kezdi meg a letöltést ha nem később
2014. dec. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!