Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mostanában a játékoknál ki...

Mostanában a játékoknál ki kell vennem minden effektet hogy élvezhetően fusson, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Gépem simán elbírná őket. Régebbieknél is pl: füstnél eléggé lemegy az fps. Cod6ban is minden effectet ki kellett vennem, hogy jól fusson. Túlmelegedés nincs. Most tisztítottam ki a videókártyát is. Alapjáraton 37 fokos, alaplap 45 körül, cpu 38

Directx, új driver, minden megvan

Szinte bármilyen játékot rakok föl egyik se fut jól, pedig néha még az ajánlott követelménynél is jobb.


2010. jan. 31. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem oprendszer újratelepítés, futó alkalmazások minimalizálása, vagy több szabad hely kell a winchesteren.

Nekem pl amikor még friss volt az oprendszer rajta, egész tűrhetően futott a GTA4, most nem rég elindítottam egyet, és akadt mint állat. Ahogy szemetelődik a rendszer, úgy lassul az egész.

2010. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja meg a Vistát lecserélni Win7-re vagy esetleg XP-re.
2010. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!