Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Jó pár éve használom már a jelenlegi msn címem és eddig nem volt semmi gond.2 hete viszont nincs minden rendben. Ha elérhetőként is vagyok bejelentkezve mások nem látnak, nem küldi el amit írok, néha visszadobja egy hibaüzenettel hogy nem sikerült elküldeni, máskor nincs hibaüzenet csak nem küldi el, ha mások írnak rám akkor se kapok semmit. Nem tudok új embereket felvenni, azt írja hogy sikeresen megtörtént, de a másik nem kap róla értesítést hogy el tudja fogadni. Próbáltam újratelepíteni (alkalmazásokat, scripteket, mindent törölt uninstalnál) és egy windows újratelepítésen is túl vagyok már, de még mindig ugyan az a probléma.A segítséget előre is köszi.
2011. nov. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ad hibakódot? Ha igen, milyet?
2011. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ad.Semmit nem ír csak hogy nem tudta elküldeni az üzenetet,már amikor ezt is kidobja.
2011. nov. 14. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen-igen... a kliensprogramot újra kellene telepíteni, ez klienshiba.

Próbálj meg a live.com oldalon a webmessengerrel küldeni néhány üzenetet! Ha sikerül, és látnak is, akkor egyértelműen klienshiba. Ha ott sem, akkor írj!

2011. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ott is, de ugyan ez volt a gond.
2011. nov. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!