Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker mennyi...

Szaszaa11 kérdése:

Windows Movie Maker mennyi lehetőséget ad a kezembe?

Figyelt kérdés

Ha felveszek kamerával 2 videót, és arról el akarom tüntetni a hangot, azt meg tudom oldani wmm-ben?

És a kettő videót eggyé tudom gyúrni? Mármint, hogy egyszerre menjen a kettő egymás mellett. És akkor alá egy külön audio sáv.

Megoldható, és ha igen hogy? Addig már eljutottam hogy mp3-at tudok rakni az avi alá, de ennél kicsit több kellene most :D és sosem használtam ezt a programot. Várom a válaszokat



2014. dec. 3. 12:04
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

A hangot el tudod vele tüntetni, de ezt szinte bármelyik, akár a legegyszerűbb videoszerkesztő is tudja.

Viszont mit értesz azon, hogy "egyszerre menjen a kettő egymás mellett"? Egy képernyőn egyszerre két video képe?

Ehhez már egy kicsit komolyabb program kell (bár a legújabb verzióit a Movie Makernek nem nagyon ismerem, de ...).

Ha még sohasem használtad ezt a programot, szerintem ne ezzel kezdjél, ha különleges igényeid vannak. Alapfunkciókra elég jó, de nem voltam túlzottan elragadtatva vele, amikor kíváncsiságból kipróbáltam.

Én az otthoni gépemen a Pinnacle Studio 9Plus-t használom, azzal már lehet ilyesféle dolgokat is megoldani. Igaz, fizetős (azért a 9-es verzió van meg nekem, holott már a tizensokadiknál tart, mert anno azt vettem meg).

Azt már nem is ajánlom, hogy még komolyabb programmal kísérletezz, mert azoknak meg a kezelését megtanulni sok idő.

2014. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Köszi a segítséget. Igazából nem fontos az osztott kép!

Számot szeretnék felvenni! Felvettem az elsőt kamerával, de elég rossz minőségű lett a hang, hiába HD a videó minősége. A fülesemen van egy miki, találtam egy ingyenes hangfelevő programot, ami egész szépen vesz fel, szűri a zajt, stb.

A kettőt szeretném egymás alá tenni (Képet felveszem a kamerával, a hangot meg a progival)

Hogy tudom a videó alól leszedni a hangot?? Köszi a választ!!!

2014. dec. 7. 10:08
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Nem tudom, a Movie Maker melyik verzióját használod. De már az elsőtől kezdve van lehetőség külön hangsáv hozzáadására (Hang vagy zene importálása), ezután az eredeti hangot teljesen lehalkítod.

Arra viszont számítsál, hogy (főképpen, ha más eszközzel veszed fel a hangot), a szinkron teljesen el fog csúszni.

2014. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hali megint!

Igen, mint irtam, arra mar rajottem, hogy lehet masik audio savot beilleszteni, de az erdekelne, a videot h tudom lenemitani?

Ha kulon programmal veszem fel a 2-t osszeszinkronizalni nem lehet nagy feladat. Egyszerre vennem fel a videot es a hangot. Igy a par masodperc csuszast max kivagom a hangbol. Vagy az ugy nem jo?

2014. dec. 9. 12:00
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
Azért írtam, hogy nem tudom, melyik verziót használod. Az 5.1-nél, a kép és hang sávok felett balról van egy kis ikon, egy tolópotméter. Ezzel lehet a két hangsáv (az eredeti és az új) arányát egymáshoz beállítani. Ha áthúzod teljesen az új oldalára, az eredeti egyáltalán nem hallatszik.
2014. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!