Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan mentsek le adatokat az...

Hogyan mentsek le adatokat az alábbi helyzetben? Milyen program kell hozzá (akár fizetős is lehet)?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom, amin Win7 rendszer van.

Szeretném újratelepíteni a teljes rendszert.

De előtte le kell mentenem az adatokat.

A problémám a következő: kb. 400GB adat van a lemezen, de vannak benne olyanok is, amik többször megvannak különböző könyvtárakban, meghajtókon.


Mivel tudom azt megoldani, hogy mindegyikből egy pédányt mentsek csak, de azt biztosra? Hogyan, mivel tudom kiválogatni?


Manuálisan, egyenként végignézni embertelen vállalkozás.


Milyen (akár fizetős) program van ehhez?


2014. dec. 5. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A gond nem is az, hogy hogy válogasd ki, hanem az, hogy nem tudod, hogy melyik tartalmazza a helyes információt. Pl van 2db .docx szöveges állományod. Ugyan azon a néven, ugyan azon a kiterjesztésen, ugyan azzal a mérettel tartalmazhatnak más adatokat.

Egyébként én azt csinálnám, hogy kiadnék egy keresést *.* -al (minden file) és bemásolnám egy mappába. A duplikált fájlok esetében kérdezni fog, hogy felül akarod e írni vagy sem. Ez akkor ciki, ha azonos néven más tartalommal rendelkező állományokat is tárolsz. Illetve program esetében ember legyen a talpán aki összeválogatja az adott programhoz kapcsolódó fájlokat. (de pl filmek, képek esetében működhet)

2014. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!