Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The sims 2. Mi a megoldás?

The sims 2. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A játék egyre többször (mondjuk 15 perc, vagy 1 óra után) leáll. Ezzel a hibaüzenettel felugorva: "Az alkalmazás hibát észlelt, ezért most leáll."

Igen, újra kellene telepíteni, de az a kérdésem, hogy valahogy pár házat vagy családot, nem lehet-e "megmenteni"/becsomagolni, amit aztán be tudok vinni a játékba újratelepítés után? Muszáj egyáltalán újratelepíteni?



2014. dec. 5. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az újratelepítés a legritkább esetben segít. Inkább a hiba okát, paramétereit kéne kideríteni, majd kijavítani a problémát.
2014. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh, és azzal én tudok valamit kezdeni?
2014. dec. 5. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a képességeidet.
2014. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy én megtudnám oldani az ilyet. Számítástechnikus?
2014. dec. 5. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A dokumentum mappápa ment szerintem... vagy a játék fô mappájba..
2014. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a dokumentumokból a mappáját(talán EA Games alatt van, nem tudom, nekem már csak Sims 4 van fent) valahova mindenestől áthelyezed/átmásolod a gépeden, minden megmarad és ha visszamásolod ott folytatja ahol legutóbb abbahagytad. Szerintem először telepítsd újra, sims 2-őt nem áll sokból. :) Nekem random minden hibaüzenet nélkül becsukódott amikor legutóbb játszottam volna, ezért az agyamra ment és nem játszom többet, számomra nem ért annyit, hogy újratelepítsem. "Az alkalmazás hibát észlelt, ezért most leáll." lehet a windowsnak valami hibája ha a játék újratelepítése nem oldaná meg.
2014. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszi!!:)
2014. dec. 8. 22:44
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ezt szokta csinálni gyenge a videó kártya.
2014. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 nem! ha gyenge a videó kártya akor röktön felhoz egy hiba üzenetet


inkább a ramm kevés hamar megeszi!

2014. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!