Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt lassan az utorrent?

Faragó Kálmán kérdése:

Miért tölt lassan az utorrent?

Figyelt kérdés
Az ncore-tól szedek mindent és azokat amelyikeket a legtöbben seedelik és kb 1500 seed-elő van és csak 1.2-1.5 MB/S al tölti.Fel állítottam már a sávszélességet is meg mindent de akkor is.Az internetem letöltési sebessége 20 MB/s és a feltöltési sebessége 2mb/s.Miért lehet ez?
2014. dec. 6. 11:22
 1/3 Tomicraft123 válasza:
Örülj neki nekem csak max 800-900 kb-al tölt
2014. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

sokmindentől függ a te letöltésed, legkevésbé a seed-től. Letöltés legnagyobb része leech-ből származik.

Sokmindenen, a feltöltők sebessége (akihez kapcsolódsz), szolgáltató korlátozása (protokoll szűrés), töredezettség, magas csomagvesztés (ping) passzívitás (nyitott port), tűzfal, más hálózatot használó programok (P2P mindig alacsony prioritásu)... stb. amit értek...

2014. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked 20 Mbit/s-es neted van, ami egyenlő 2,5 MBájt/s-sel.

Viszont a 20 Mb/s garantált letöltési sebesség lesz, a minimális letöltési sebességed csomagtól függően 5-10 Mb/s lehet, ami 0,6-1,2 MB/s, tehát még a szerződésnek megfelelően működik a neted.

G.

2014. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!