Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows xp ki tudja használn...

A windows xp ki tudja használni a 2 magos processzort?

Figyelt kérdés
A windows xp szar meg rakj fel windows 7-et mert az xp-ről lejárt a támogatás és társai kommentekre nem vagyok kíváncsi.
2014. dec. 6. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi :) és mivel járnék jobban a 32 bitessel( jelenleg az van) vagy a 64 bitessel? Amúgy ami érdekes hogy xp-n lagolnak a játékok (vagyis nem lagol csak fps veszteséges) meg jól fut a böngésző xp-n meg örökké befagy. Ez mitől lehet?
2014. dec. 6. 17:46
 3/13 A kérdező kommentje:
windows 7-en jól fut a böngésző xp-n meg örökké befagy*
2014. dec. 6. 17:46
 4/13 anonim ***** válasza:

XP-ból a 64 biteshez szinte semmilyen driver nincs. Így innentől a kérdés erősen kilőve.


A win7 meg sokkal jobban ki van egyensúlyozva, jobban kezeli a rendszert, valszeg ezért fut jobban.

2014. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

de ilyen régen nem volt...

még régen amikor 2.6 1 magos procim volt meg 1 gb ramom akkor is befagyott de egy nap max 4 megtörtént amikor nagyon feszengettem a gép erejét itt most meg a gép ha csak a böngésző megy 1 óra alatt 10-15× lefagy majd 1 perc múlva észhez tér. Vírus nincs rajta és kipróbáltam se win 8.1-nél se win7-nél nem csinálja csakis xp-nél és a gyenge gépemen se volt ennyi fagyás

2014. dec. 6. 17:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a hardver hibátlan, és oprendszerből nem buheráltat raksz fel, akkor semmi nem fog fagyni se XP-n, se máson. Ezekre kell figyelni, meg persze ne pakold tele toolbarokkal, vírusokkal stb. A két magot tudja kezelni mindegyik, az újabbak viszont jobban vannak optimalizálva a párhuzamos működésre. Persze az is kell, hogy a többi dolog is elég erős legyen, akkor van értelme újabb oprendszernek.
2014. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

toolbarokkal nagyon vigyázok mert azokkal már a fa@szom tele van :)

oprendszerből fogalmam nincs milyen mert nekem ami volt xp-s cd-m egyszer csak elkezdett olyat csinálni, hogy bizonyos fájlokat nem olvasott be amik csak szaporodtak egész addig hogy a windows instalálása el se indult így leszedtem egyet a netről ami fogalmam nincs milyen viszont azon a gépen is használtam ugyan ezt a windows és fogalmam nincs akkor mit csináltam amit most nem vagy most mit nem csináltam amit akkor igen

2014. dec. 6. 18:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha 2 magos a proci és van a gépeden 2 GB memória, egy "lecsupaszított" (minden felesleges csicsa törölve) Windows7 64 bites is simán fut rajta. A régi IBM Thinkpadot könyvtárazásra használom, ez van rajta és a védelem Eset Smart Security8. Nem lassú.
2014. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

honnan tudtad h 2 gb ramom van? :D és am a win7 32 és a 64 bit is nagyon jól fut eredetileg fps nyerés céljából raktam vissza az xp-t

a win 98 tud kezelni 2 magot?

2014. dec. 6. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
A Win98 nem, sőt se driver, se megfelelő böngésző stb. sincs már hozzá.
2014. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!