Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez hogyan oldható meg Ncore-ná...

Ez hogyan oldható meg Ncore-nál? Szeretnék visszatölteni a gép újratelepítése után is.

Figyelt kérdés

Az alábbi helyzet alakult ki:


Ncore-ról töltök le dolgokat.

De úgy adódott, hogy időközben a gépemet újra kell telepíteni.


Ha újratelepítés után...

1)Feltelepítem a torrent klienst

2)Ugyanarra a meghatóra, a korábbival megegyező nevű mappába visszamásolom változatás nélkül a letöltött fájlokat

3)Visszamásolom a trackereket a kliensbe


akkor ezek után folytatódik a visszatöltés?


Kérlek segítsetek, mert tudom, hogy ez kölcsönös hozzájáruláson működő rendszer.

Én valójában nem szoktam törölni a trackereket, hanem hagyom, hadd töltődjön vissza.


Csak most éppen technikai akadályba ütköztem, és nem akarom, hogy ez miatt ne adhassam vissza azt, amit én magam kaptam.


Köszi a segítő válaszokat!


2014. dec. 6. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

letöltöd a torrent fájlt újra ncorerol, amikor felugrik a letöltési ablak, akkor betallózod, ahova le vannak töltve, ekkora automatikusan elkezdi ellenőrizni, ha minden rendben akkor visszaáll seed-be.

Ha újra elkezdi tölteni, akkor rosszul adtad meg a mappát, arra figyelj.

2014. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem is kell ugyanarra a helyre másolgatni, hanem máshova is lehet, csak a tallózásnál azt a helyet adom meg, ahol éppen vannak a letöltött fájlok?!


Köszi a segítő választ, mert így még egyszerűbb a dolog! :)

2014. dec. 6. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:

jaja. Ki is próbálhatod újratelepítés előtt, és akkor nem fogsz aggódni.

Kitörölsz egy torrentet (adatot nem!), majd ncore-ról újra leszeded és ha megint seedbe áll, akkor már látni fogod hogy működik.

2014. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Kitörölsz egy torrentet (adatot nem!)"


Ezt ugye úgy érted, hogy a torrent kliensből távolítom el, és magát a letöltött fájlt vagy ott hagyom, ahol van, vagy átmozgatom másik helyre és letöltéskor azt a helyet adom meg, ahol éppen található?


Bocsánat az "értetlenkedésért", de inkább visszakérdezek.

Nem akarok visszaélni a dolgokkal. :)

2014. dec. 6. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:

mivel nem tudom milyen torrent programot használsz, így cask a lényeget írom, de igen, a torrentet kitörlöd a listából, de a letöltött adatokat nem.

Úgyis csinálhatod, hogy bezárod a klienst és átmozgatod az adatokat, így mikor megint elindítod, akkor nem fogja látni és biztonságosan törölhető.

Utána jön a torrent letöltése és betallózod az új mappába ahová átmozgattad.

2014. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Endr 72 válasza:
Kimásolod külső meghajtóra,újrahúzod a géped,majd vissazmásolod oda ahová akarod.Csak ne felejtsd el a Utorrenten beállítani azt a mappát,hová,és ahonnan töltesz.(Már ha megváltoztatod..)
2014. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!