Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows tuzfal melle kell...

Windows tuzfal melle kell virusirto?

Figyelt kérdés
Tulajdonkeppen nem nagyon ertem hogy mi a kulonbseg a tuzfal es az virusirto kozt.Mondjuk most egy Iobit Advanced system care-t hasznalok de sokat lefoglal a rambol/harddiskbol igy jatek vagy bongeszes mellet kepes belassulni a gep, mert amikor bekapcsolom a gepet akk legalabb 1 percet kell varnom hogy a hard disk teljesitmenye 20% ala csokkenjen.

#tűzfal #Anitvirus
2014. dec. 6. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

a tűzfal olyan mint a kínai nagy fal.. a vírusirtó olyan mint egy katona..

ha windows defendered az nem csak tűzfal hanem vírusirtó is..(néha futtasd le mellette a "malwarebytes" és "nod32online" nevű programokat és nem lesz vírus problémád.

IObit Advanced System Care nem vírusirtó hanem registery tisztító én a helyedben törölném nekem jót még nem tett az ilyen a gépemmel de többször zúzta már le a windowsomat

2014. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!