Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Terráriában hogy lehet támadni?

Terráriában hogy lehet támadni?

Figyelt kérdés
Nem találok sehol egy olyan beállítást, hogy támadás. Próbáldtam minden billentyűt, jobb és bal klikket, de nem meg... Most próbáltam ki először a játékot, de semmit nem tudok csinálni, csak ugrálni, meg jobbra balra menni. Jól esne egy gyorstalpató.

#játék #Terraria #2D #gyorstalpaló #Terraria gyorstalpaló
2014. dec. 6. 23:06
 1/3 anonim válasza:
a görgőt próbáltad már?
2014. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. De így se jó.
2014. dec. 7. 18:42
 3/3 anonim válasza:

Támadni??? Szerintem terráriában olyat nem nagyon lehet mondani,mert mindennnek meg van a maga eszköze (pl.:bányászni csákánnyal lehet. Ha arra gondolsz hogy lehet használni valamit, akkor bal egérgomb azzal használod az eszközöket és azzal rakod le a blokkokat, fáklyákat is.Fennt a balsarokban nézd az inventoridat, hogy éppen "mi van a kezedben", mert ha bal gombbal kattintasz aszt a dolgot fogod használni, görgővel vagy a számok-kal (a billentyűzeten) lehet tárgyat váltani. Jobb gombot egérgombot pedig nem szoktunk használni csak esetleg craftolásnál ha sokat akarunk és lenyomva tartjuk akkor egyre gyorsabban és magától craftolja a dolgokat, ha egyesével akarod a tárgyaiddat "pakolni" akkor is jobb gombot használunk, és még egyet tudok amihez kell jobb gombot használni az ajándék kinyitásához, de arról sajnos már lekéstél mert december 31-ig van.


Ha megnyitod az eszköztárad és rámész egérrel egy eszközre , akkor mutatja a sebzését.

2014. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!