Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak ennyi szabad hely...

Miért csak ennyi szabad hely van a C: meghajtón?

Figyelt kérdés

A C: meghajtómon nem annyit foglalnak a fájlok és mappák, mint amennyi foglalt területet ír. (pedig rejtett mappákkal együtt néztem és minden fájlt kijelöltem)

Ha valaki nem érti amit írok, itt egy kép:

[link]



#meghajtó #terület #kevés a hely a merevlemezen
2014. dec. 7. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami mehetett a háttértárban. Próbálj pár dolgot kitörölni amire nincs szükséged. Rendszer mappából is törölj ami felesleges számodra. Ha nem jó így sem, akkor valami más probléma lehet. Egy újratelepítés nem árthat neki. De ne félig-meddig újratelepítés legyen.
2014. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is újratelepítésre gondoltam, csak inkább megkérdeztem hátha van valami megoldás :)
2014. dec. 7. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Ilyenkor az újratelepítés a célszerű. Más mód nem hinném hogy van, a felesleges fájlok törlésén kívül.
2014. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem és megint egyre fogyott a hely amikor másik meghajtóra telepítettem, de rájöttem, hogy a rendszervisszaállítási pontok be voltak kapcsolva és azokat le kellet törölnöm és kikapcsolnom és probléma megoldva. :)
2014. dec. 25. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!