Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome vagy Firefox? Ki...

Chrome vagy Firefox? Ki melyiket használja? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 13:24
 1/6 anonim válasza:
Chrome valamivel gyorsabb és jobb a flash támogatása és elég egyszerű letisztult a kezelő felület. Firefoxal meg sokféle toolbar használható, kidolgozottabb kezelő felülete van és valamivel lassabb. A Chrome kevésbbé gyötri a gépedet mint a Firefox (Ram és Cpu használat szempontjából). Én jobban szeretem a Chrome-ot.
2014. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam bizonyos oldalakon állandó shokckwave fagyás van firefoxon, a legújabb verzióban is. Chrome alatt nem csinálja.
2014. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Chrme jó lenne, de rendkívűl zavar a tudat, hogy jelentéseket küld a meglátogatott oldalakról a Google-nak. Ezért egy hasonló programot használok, az Iront.

Alapértelmezettként meg a Firefox.

2014. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont ellenkezoleg.

Chrome igen terheli a procit elso sorban.Kelletenel tobbet zabal kiegeszitok nelkul is. Bongeszes elein megy gyorsan aztan azepwn egyre lassabbam tolti be az oldalakat.Gyenge gepen sem volt jo,most 8gb ram illetve 6 magos proci melett is ugyan olyan nem jo.

Firefoxal nincs problemam es gepwm sem zabalja fel,flash is nalam sokall de sokall jobb,irjuk igy.

Ez az en tapasztalatom.

2014. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Firefox biztonságosabb, de lassabb. Az Chrome hasonló, viszont gyorsabb, és kevésbé biztonságos. Aki gyors böngészést, játékot szeretne, annak ajánlom a Maxthont, meg az Operát! :)
2014. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Nekem nincs bajom a Firefox lassuságával. Nem az, igaz optimalizálva vannak a beállítások a régi, nem támogatott hardverekhez, kevés erőforráshoz. Flash -nál is a firefoxban ez a gond, hogy a hardveres gyorsítást és a védett módot ki kell kapcsoni.

Nekem a chrome okoz gondot a gyenge gépemen.

2014. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!