Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program telepítési hiba, mit...

Legly kérdése:

Program telepítési hiba, mit tegyek, hogy sikerüljön? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régebben, fent volt a gépemen a Zune nevű programom, de az a HDD tönkre ment.

Most fel akarom telepíteni a másik meghajtóra, de azt írja telepítésnél, hogy "már telepítve van".

Hogy tudnám kiiktatni ami "fent van" a gépemen és hogy újra tudjam telepíteni a programot?


A válaszokat előre köszönöm!



2014. dec. 8. 16:36
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:

Valami nyoma maradhatott a regisztrációs adatbázisban. Egyéb nyoma nem látható, az eltávolítható programok között vagy a felhasználói fájloknál? Van egy ingyenes program az IObit-től; IObit Uninstaller. Az eltávolítás után a regisztrációs adatbázist is szkenneli, a hátramaradt elemek után. Mondjuk, ha meg se jelenik a listában akkor nem, persze.

Óva intelek a regedit turkálásában, de be tudsz lépni és meglátod mire jutsz. Win+ R = Futtatás. Beírod Regedit és Enter. Én egy külsős programmal szoktam kezelni ( AVG Pc Tune Up Utilities '14), mert az minden változtatást elment, így visszaállítható legrosszabb esetben is.

Most hirtelen nem tudom melyik kulcs alatt találod, mert több helyre ír egy szofverrel kapcsolatban. Ismerkedj vele, jobbat nem tudok.

2014. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Az IObit Uninstaller sem volt segített, de megnéztem, a regeditet és pár olyan mappát töröltem, ami a Zune-hoz tartozott.

2014. dec. 8. 21:11
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
Gondolkoztam és lehet, hogy egy szimpla rendszerkarbantartó program is segített volna, nem tudom. Pl. CCleaner. Mert az gyakorlatilag egy hibás bejegyzés amiről beszlünk, mert eltűnt maga a program, csak a bejegyzés maradt utána. Szóval lehet megtalálta volna, bár most sem késő.
2014. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A CCleaner.t is kipróbáltam, de akkor is fennáll ez a probléma.
2014. dec. 10. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!