Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 vagy Win8.1?

Win7 vagy Win8.1?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam hogy esetleg váltanék 8.1-re,de előtte rákérdezek itt is hogy melyik lenne a jobb.

Halottam hogy nagyon sok olyan probléma van,hogy nem nagyon tud futtatni jó néhány játékot.

Mi a véleményetek?

(Szeretnék érveket is hogy mért azt válasszátok amit leirtatok)


2014. dec. 8. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Problémákról én is hallottam, csak nem tapasztaltam. Windows 8.1 em van, gyorsabb, mint a 7, ezért jobban is szeretem. Persze biztos van olyan dolog, ami talán ezen nem fut, de azokról meg le kell mondani és kész.

Nekem semmi problémám sincs vele és soha többé nem akarok Windows 7 et látni.

2014. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8.1et használok egy éve, gyorsabb stabilabb jobb mint a 7es. Aki meg a használhatatlan start menüt szeretné vissza, 5 perc alatt megoldható.
2014. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Játékok terén valamilyen vélemény.Esetleg hogy nagy a nem kompatibilis játékok aránya vagy valami? :)

2014. dec. 8. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
GTA4, BF4, Far Cry 3, ETS2, minecraft, FSX ezek vannak fenn nekem és mennek tökéletesen.
2014. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!