Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben hogy lehet egy teljes...

Wordben hogy lehet egy teljes oldalú mellékletet pontosan átmásolni egy másik dokumentumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szakdolgozatom írása közben botlottam bele egy kisebb hibába, remélem tud valaki segíteni benne. A szakdolgozat leírásaként kaptam egy word dokumentumot, mely tartalmaz mellékleteket, amiket módosítás nélkül kell beletennünk a dolgozatba. Azonban vannak olyan oldalak, amiket ha átmásolok, nem pont ugyan az jelenik meg a saját dokumentumomban, kicsit eltolódik pár behúzás, stb. Ennek mi lehet az oka? Hogyan lehet kiküszöbölni?

A válaszotokat előre is köszönöm!



2014. dec. 9. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek az az oka, hogy a gyári sablonokat a beillesztendő dokumentumokban átvariálták. Erre az egyetlen gyors megoldás az, hogy a beillesztendő dokumentumba illeszted be a saját magad írtat. Nem elegáns, nem jó, nem megfelelő, de működik.
2014. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, jól hangzik a megoldás, nekem tökéletes lesz :)
2014. dec. 10. 14:55
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha esetleg ezen kérdésre is tudnál válaszolni, azt is nagyon megköszönném :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

2014. dec. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!