Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak olyan programok amik...

Vannak olyan programok amik mp3 ból midi-be konvrtálnak? (normálisan)

Figyelt kérdés
ha igen tudnátok linkelni párat?

2014. dec. 11. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. A midi egy olyan fájl, ami nem zenét tartalmaz, hanem utasításokat egy szintetizátornak, hogy milyen hangokat adjon ki. Gyakorlatilag mp3-at szeretnél kottába fordítani.
2014. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az #1 válaszolónak, de attól még léteznek olyan programok, amik megpróbálnak mp3-ból midi-t készíteni, pl. ez:

[link]


De tökéletes sose lesz.

2014. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. AZ #1-es leírta a lényeget. Gyakorlatilag hangszerekre bontva kéne lekottázni az adott számot, + hangerő, dinamika, minden.
2014. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A #2-es által küldött linket kipróbáltam, sajnos egy nagy kakit sem ér.
2014. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4:

A kérdés 2 részből állt, hogy vannak-e olyan programok, és hogy normális legyen.

Szerintem mindkettőre megadtam a választ. Van olyan program, de nem lehet vele normálisan elkészíteni.


8-bites zenékkel, vagy midi-ről készült hangfelvétellel nem próbáltam, szerintem azokkal jobban működne, mert azt könnyebben felismeri.

2014. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!