Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows frissítése?

Windows frissítése?

Figyelt kérdés

Szóval gondoltam,hogy letöltöm a service packet a gépemre. Windows próbaverziót vagy ahhoz hasonlót raktak rá a szervízben, majd kerestem egy Windows Vista aktiválót, amivel ugyebár nem fog lejárni 30 vagy mennyi nap után.

Ha letöltöm és telepítem a frissítéseket akk nem lesz baja?


2014. dec. 11. 22:04
 1/2 Reiber Péter ***** válasza:

Mivel nem tudjuk a szervizbe pontosan mit raktak rá, és Te mlyen kalózmegoldást alkalmaztál, ezért fogalma sem lehet senkinek, mi történik a frissitések után, átmegy-e az oprendszer az eredetiség ellenőrzésen.


Mondjuk azt nem értem, miért vistát rakattál a gépre, ..hamár..

A win7 mindenben jobb és erőforrás igénye is kisebb-hasonló.


Próbaverzió ezekből nincs, a teljes értékű rendszer működik ingyenes próbaváltozatként 30 napig.


Ettől még oprendszert lopni nem szép dolog, service pack nélküli vistával szívni meg egyenesen hülyeség.


A vista a sp1 telepitésbe még töklegális állapotában is bele tud betegedni, szívtunk vele annyit, álmomba ne jöjjön elő.

2014. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor megvettem a laptopot néhány éve, akkor vele együtt megvettem a Windowst is, de nem volt cd-n, hanem feltelepítve volt a laptopra. A szervízben azt mondták,hogy csak olyat tudnak rá tenni, amilyen eredetileg volt, tehát így maradt a Vista. A laptop alján rajta is van még a matrica a sorozatszámmal vagy cd kulcs-szerűség vagy nemtom mi az, de mikor azt akartam megadni, nem működött. Így egy Windows Vista activatort szedtem le, lefutattam, aktiválódott a Windows és eltűnt a 30 nap.
2014. dec. 11. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!