Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefoxban néhány honlapon a...

Firefoxban néhány honlapon a Flash-alapú elemek helyett szürke doboz jelenik meg behajtani tilos jellel és "Ez a bővítmény sebezhető, és frissíteni kell" szöveggel. Elvileg a Flashem naprakész. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A frissítések keresése gombra kattintva a Mozilla bővítmény-ellenőrzője jön be, és azt írja, hogy naprakész a Flash a gépemen. (Egyébként néhány napja telepítettem.)

2014. dec. 13. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az NPAPI verziót frissítetted? Mi a konkrét verziószám, ami fent van? (Bővítmények között megtalálod.)
2014. dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
Nekem is ez volt, most frissítettem, elmúlt. Tehát akármi volt is ez, úgy tűnik, a Firefox igazat mondott, a néhány napossal is gondok lehettek.
2014. dec. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Jelenlegi flash verzio Flash Player 16.0.0.235

[link]


Bizonyos weboldalak rámennek arra, ha a tartalmat meg szeretnéd nézni akkor ráklikkelsz az ott található linkre ami vírus. Ellenőrizd a géped a MalwareBytes-al, hátha települt valami kéretlen...

2014. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:

@csacsi2:

Ez most egészen hétköznapi oldalakon is jelentkezett, itt a Gyíkon is, és tényleg a Firefox üzengetett, meg okéztatta a régi Flash Player használatát, ha mégis annál maradnál. Szerintem valami kínos melléfogás történhetett a legutóbbiban, azért erőltetik a lecserélését.

2014. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Újratelepítettem, így most már jó. De hogy miért írta az ellenőrző azt, hogy naprakész…?

2014. dec. 14. 01:02
 6/7 tabaki ***** válasza:
Gondolom,alapesetben csak valami időintervallumot néz, hogy azon belül volt-e frissítve, ez meg rendellenes helyzet lehetett. Legalábbis én ezt a sztorit költöttem hozzá, vagyis hogy kiderült valami nagy disznóság, ezért a frissítéskezelő szokásos ügymenete elé szaladtak.
2014. dec. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csacsi2 ***** válasza:
54%
Van fáziskésés a mozzila-nál mert az új verziókat még be kell vizsgálják, hogy kompatibilis-e az aktuális firefox verzióval.
2014. dec. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!