Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VMware workstation egyik...

VMware workstation egyik virtuális gép letörlése után a háttértárát hogy lehet visszahozni?

Figyelt kérdés

Tudom elég érthetetlenül tettem fel a kérdést de, megpróbálom elmagyarázni: csináltam egy új virtuális gépet, kb 8 Gb-nyi adatot tettem rá, de amikor letöröltem ezt a virtuális gépet akkor az igazi gépemben azt a 8Gb-ot nem kaptam vissza. Hogy lehet visszahozni?

Nagyon sürgős lenne, úgyhogy lécci aki ért a VMwarehoz az írja már meg.



2014. dec. 14. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a documentumok/Virtuális gépek mappát, lehetséges, hogy benne van még a virtuális gép mappája, de az is, hogy a lomtárban megtalálod.
2014. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A Vmware merevlemez kiterjesztése "vmdk" keresd meg (totalcommander ALT+F7 a keresés vagy windowsban Start menű keresésben : vmdk), ha megtaláltad a vmdk kiterjesztésű fájlt aminek a mérete 8 giga, töröld ki és visszakapod a helyet.


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
EZ nagyon hasznos volt, köszi sikerült
2014. dec. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!