Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol keressem a fotóimat?

Hol keressem a fotóimat?

Figyelt kérdés
Új gépemre feltelepítették a Picasa 3-at. Azóta ha feltöltök egy fotót, nem találom sem a képek között,sem a Picasában.Korábbi gépemnél ilyen nem volt. Hol keressem az frissen feltöltött fotóimat?

2014. dec. 14. 16:08
 1/4 tabaki ***** válasza:
Nem mondod, hogy a Picasa törli a már feltöltött képeidet! Egyrészt készíts róluk másolatot feltöltés előtt, másrészt hajítsd ki a Picasát a fenébe. Nem tudom, a hármas verzió milyen, de ha hasonlít az előzőkre, szerintem nem kár érte. De valószínű, hogy ilyesmire még ez a progi sem vetemedik magától, bizonyára vicces kedvében volt, aki telepítette, kérdezd meg tőle.
2014. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy törli. Azt mondtam, hogy nem találom a fotókat. Sem a képek között, sem pedig a Picasában, ahova automatikusan át szokta tenni a képtárból.
2014. dec. 14. 19:28
 3/4 A kérdező kommentje:
A Picasában szoktam szerkeszteni őket. Ez azért is tragédia,mert fent vagyok egy fotós oldalon több ezer fotóval és az új gépem óta oda sem merek menni, mert nem tudok új fotókat feltenni.
2014. dec. 14. 19:29
 4/4 tabaki ***** válasza:
A Picasa beállításai között nincs meg a mentési mappa útvonala? Esetleg egyik kép nevét kerestesd a teljes gépen. Lehet, hogy rámegy egy félórád, de előbb-utóbb rábukkansz, onnantól tudni fogod a mentés helyét. Okosabbat nem tudok kitalálni, már rég nem használom ezt a programot, ha rajtam múlik, nem is fogom.
2014. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!