Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A minecraftba hogy lehet egy...

A minecraftba hogy lehet egy nagyon erős bombát létrehozni?

Figyelt kérdés
az 1.7.9 es verzió van meg single be tolom és egy kisebb szigetet akarok felrobbasztani, nem tudnátok mondani valamit hogy kell bombát létrehozni v. csinálni, meg még annyi hogy a kamerát hogy tudom úgy beállítani hogy lássam kivel vagyok?

2014. dec. 15. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Puskapor és homok kell abból lehet TNT-t készíteni így: [link] itt a negyedik a TNT. Sokat készíts mert egy nem biztos hogy elég lesz. Creeper-től szerezhetsz puska port homokot meg találsz a szabadba vagy a sivatagba. Aktiváláshoz kovakő és acél vagy egy kar kell
2014. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok ahoz hogy lásd magad meg kell nyomni az F5-öt töbször nyomod meg úgy álítod a kamera nézetet
2014. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Smileyhead ***** válasza:

A TNT receptje itt van: [link]

Nagy robbanásokat egy rakat TNT egyszeri felrobbantásával tudsz kreálni. (Viszont a túl bagy robbanásokra számíts egy jókora laggtüskére)

Ha jól emlékszem (Régen Minecraftoztam, na :D ), Az első és Harmadik személyű kamera között az F5 gombbal tudsz váltani. :)

2014. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Smileyhead ***** válasza:
Hmm... Az első és a második válaszolóval egyszerre írtam ki a választ :P
2014. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első és a második ugyan az, tudod honnan tudom? Onnan hogy mind kettőt én írtam
2014. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csalással nem lehetne egyszerűbben bombát csinálni, mert én vagy egy órája minecraftozok és nem nagyon értek hozzá, főleg hogy elég angol a game.
2014. dec. 15. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha csalni akarsz nyomd meg a "T"-t és írd be a chatbe: /gamemode 1 De ez csak akkor működik ha a világ kreálásakor engedélyezted a csalásokat Magyarosításhoz pedig a főmenüben van egy nagyító benne egy föld gömb arra rá mész és kikeresed a magyar nyelvet
2014. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem akarsz gm-be menni akkor nyomd meg a "T"-t és írd be: /give [Ide a játékos neved] tnt 64 De ez is csak akkor működik ha engedélyezve vannak a csalások
2014. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És a tnt ket hogy tudom aktiválni, felrobbasztani?
2014. dec. 15. 17:26
 10/13 Jófej:D ***** válasza:

Flint & steel (kovakő és acél)

[link]



Steel> Creeper-ből

Vas> bányászni kell


A google segít ha még mindig nem megy.

2014. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!