Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állítsam át a felhasználó...

Hogy állítsam át a felhasználói fiókok felügyeletét a gépemen?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy hol kell és már át is állítottam, megszólal újra kell indítani a gépet, jól van újraindítottam. Először működött is, de amikor másnap bekapcsoltam a gépem, akkor ugyan úgy megint visszaállította magának. Mit csináljak vele, hogy ne kelljen minden egyes alkalommal átallítani?
2014. dec. 15. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az, amit beállítottál és visszaállította az alapértelmezett beállításra?
2014. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az a megszokott beállítások voltak, de azt állította vissza magától
2014. dec. 15. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg pontos meghatározás volt...
2014. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vezérlőpult --> rendszer és biztonság --> felhasználói fiókok felügyeletének módosítása. Ezt állítottam be, de visszaállította a 2. számítógép bekapcsolásra
2014. dec. 15. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítsad be még egyszer. Lehet hogy épp most csinált a Windowsod egy rendszer visszaállítást (szokott ilyet tenni) és visszaállt arra az állapotra amikor be volt még kapcsolva az UAC.
2014. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De már többször próbáltam átállítani és minden alkalommal ezt csinálta
2014. dec. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!