Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám telepíteni a fényképezőmet windows 7re?

Figyelt kérdés
Samsung l700-as a fényképezőm, és már mindent kipróbáltam, de nem működik. Hiába telepítettem a fényképolvasó programot, ahogy rácsatlakoztatom a fényképezőt a gépre rögtön lefagy. Valaki segítsen! Nagyon fontos lenne. Köszönöm előre is.
2010. febr. 2. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Samsung PC studióját próbáltad telepíteni, s utána rádugni a telefont? Akkor is lefagy?
2010. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még, most megpróbálom :)Amúgy nem telefon, hanem fényképező :D
2010. febr. 2. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Fényképezőt írt, nem telefont.
2010. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt telepíteni se engedi :S
2010. febr. 2. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Jaj, elnézést, akkor ezt nagyon benéztem. :D Sorry, ezesetben viszont ne próbáld meg telepíteni. :)


Viszont ezt talán: SAMSUNG Master (ver.1.1.14)

Ez a fényképezőhöz tartozó samsung program. Elvileg nem lenne rá szükség, de egy próbát megér, hátha megszünteti a fagyást, és lehetségessé teszi a kommunikációt.

2010. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja és ezt innen szedheted le:

[link]

2010. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem jó lesz... csak egy kicsit sok idő míg letölti, de remélem megéri várni :P
2010. febr. 2. 11:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ez se működik, akkor talán a win7 virtuális xp megoldását lenne érdemes kipróbálnod. :) Csak azt le kell tölteni, és meg telepíteni stb.. Elég sokáig tart. Nemtudom mennyire vagy türelmes, és kitartó. :D
2010. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem :D Ha ez nem működik akkor jön az informatikus és remélhetőleg neki lesz hozzá türelme :D
2010. febr. 2. 11:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Neki kell, hogy legyen. Elvégre ezért választotta ezt a szakmát. :) Na azért remélem összejön a dolog.
2010. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!