Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android Lollipop x86: Nem azt...

Smileyhead kérdése:

Android Lollipop x86: Nem azt érzékeli Belső Tárolónak, amit kéne?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem az x86-os Android Lollipopomat a Pendrive-omra, de nem ezt érzékeli Belső Tárolónak. Az USB-ből "levont" 500 MB-ot telepítéskor (Vagy nem ajánlotta fel a választási lehetőséget, vagy csak nem láttam), elnevezte Belső Tárolónak, rápakolta az OS-t és az alap appokat, így már csak kb. 200 MB-om maradt, és az eredetileg 7,8 GB-os Pendrive-ot USB Tárolóként kezeli, szóval az appokkal csak azon a 200 MB-on gazdálkodhatok... Nem lenne erre megoldás, hogy az egész Pendrive-ot Belső Tárolóként kezelje? Mert elvileg arra van telepítve, és így alig van helyem, hogy csináljak bármit is...

2014. dec. 16. 10:31
 1/6 anonim válasza:
Én elég sokat foglalkozom Android x86-tal, de eddig még nem találkoztam a Lollipop x86 verzióval. Meg tudnád mondani, hogy hol lehet letölteni? Én is felrakom, hátha tudok neked segíteni...
2014. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt a nyalóka: [link]

Ezen a problémán kívül még azzal is találkoztam, hogy a videókat így játssza le:

1. Sima Android-lejátszónak hangja van, de csak ezt látom (Böngészőben): [link]

2. Asztali nézetes YouTube-lejátszóval nem indulnak el a videók: [link]

3. A YutTube app pedig crashel indításkor: [link]

2014. dec. 17. 08:05
 3/6 anonim válasza:
Sajnos nálam nem indul el. Több gépen is kipróbáltam, valamint Virtualbox és VMWare alatt is. Az előző verziók simán indulnak. Arra gondolok, hogy talán az a gond, hogy minden cuccom AMD processzoros. De lehet, hogy simán az alfa verzió kiforratlansága okozza...
2014. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Közben lett egy 5.0.1 verzió: [link]


Ez működik nálad/valakinél?

2014. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most még nem tudom, de majd kipróbálom. Amúgy nálam itthon a gépemen, és a laptopomon is működött. A laptopom egy ASUS X51RL, a gépemnek pedig most nem akarom leírni a dolgait, mert nagyon rgi, s vekbe kerül, amíg bekapcsol. XD De azrt kösz, még ma megnézem. :)
2014. dec. 18. 10:38
 6/6 A kérdező kommentje:
éppen töltöm le az 5.0.1-et. Mondjuk jó sok változás lehet, ha ennyivel nagyobb a fájl az 5.0-nál... Az előző 250 MB volt, de ez már 481 MB. Majdnem a duplája :D
2014. dec. 18. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!