Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal konvertaljak...

Milyen programmal konvertaljak 320kbps-be egy zenet?

Figyelt kérdés
Milyen programot ismertek, hogy egy zenet (pl: 256 kbps-et) a legjobb minosegbe konvertaljak, vagyis 320 kbps-be ? van-e ilyen, mivel pl: van egy eredeti lemezem es a szamokat rola at szeretnem rakni a gepbe 320 kbps-be recsegesek, rossz minoseget megelozve ?

#Zene konvertalo program #programok szamitogepre
2014. dec. 16. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb konvertáló progi szerintem tud ilyet, de fontos, hogy ettől NEM lesz jobb minősége. A minőség egyfajta információ mennyiség, az nőni nem tud konvertáláskor. Interpolációval lehet elvben javítani, gyakorlatilag ugyanezt megteszi a lejátszó progi és/vagy hardver is, szóval felesleges.


A recsegést egy audió szerkesztővel elnyomhatod, ha jól emlékszem az audacity is tud ilyet.

2014. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A "nagyágyú" az EAC.

Amúgy akár Néróval is lehet 320-ba konvertálni, pontosabban rippelni.

De elég jó ez is [link]

Mindez arra érvényes, ha van egy eredeti cd-d.

256-ból ne lesz jobb...marad annyi.

2014. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van, ahogy előttem írták. Jóból mindig lehet rosszat csinálni, de fordítva nem. Ha a 256 kbps-est felkonvertálod 320 kbps-re, akkor ugyanaz lesz a minőség, de nagyobb lesz a fájl mérete. Volt, hogy töltöttem le 320 kbps bitrátájú zenét és borzalmasan szólt... sejtem, miért.


Szóval igen, ha megvan a CD, abból bármilyet csinálhatsz, mert az audio CD sokkal jobb minőségű, mint az agyon tömörített MP3.


Csinálhatsz belőle 320-as MP3-at, vagy ami jobb, FLAC-et, bár azt sok eszköz nem tudja lejátszani.

2015. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!