Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Omnisphere VSTI véglegesítése...

DjImipapa kérdése:

Omnisphere VSTI véglegesítése sehogy se akar menni, hiába csinálok bármit?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Frissítsd és jó lesz.
2014. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a jótanácsot, eleve avval kezdtem... challenge code nem jelenik meg sehogyansem, anélkül meg.....:(
2014. dec. 18. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen aktiválási gondom, amikor rosszul frissítettem, és a 32 bites változat más verzió volt, mint a 64 bites, és hiába aktiváltam. Aztán a support felhívta rá a figyelmemet, hogy ez lehet, és akkor mintegy varázsütésre minden megoldódott.
2014. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha tudod még akkor írd le légyszi, hogy pontosan mi kell az egész cucchoz....
2014. dec. 19. 07:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyanúm az, hogy lehet mind a 6 rész kellene? nekem a d1-ről indult be, de a kód nélkül, elvileg a Magix is berakta az instrumentekhez.... csak semmi nem ment tovább...
2014. dec. 19. 12:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos mind a 6 dvd telepítve, updaték is, ráengedem a zeneszerkesztőre, kidobja az ablakot, challenge kód továbbra sincs...
2014. dec. 19. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mondom ezt, de a szopás lehetősége fennáll kalózkodott szoftver esetén. De ha feltételezném, hogy valódi a dolog, akkor is fel kéne ajánlania a challenge kódot, szóval segítek. Amikor elindítod a VSTi-t, akkor kijön a felülete, és nem működik. Rá kell kattintani, és akkor közli veled, hogy nincs aktiválva. Kattints rá, és keresd ki az aktiválós részt!
2014. dec. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszimindent, updatét cs...tem el nem kicsit, könyvtárkavarodás lett belőle, most rendbetettem(félnap:))


[link]

2014. dec. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!