Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu linux chromium böngésző...

Ubuntu linux chromium böngészőre milyen flash playert ajánlotok ami visz mindent és nem omlik össze?

Figyelt kérdés
A marketban található flash nevü alkalmazások nem működnek megfelelően! Az adobe termék úgyszint nem működik!

2014. dec. 17. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki kell deríteni az összeomlás okát, és azt megoldani, mert ennek nem nagyon van alternatívája.
2014. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld inkább a Google Chromeot, ha eddig nem tetted.
2014. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Chromium nekem felejtős a gyakori crashek miatt. A róka ennél stabilabb.
2014. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaja a beépített flash "peper" irgalmatlan szutyok a chrome-ban is. A firefox érdekessége, hogy igazság szerint nincs benn flash player, de mégis jobban viszi a videókat, mint a chrome. Érdekes. Régi gépekkel meg csak az megy igazán.
2014. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem használhatok google chromot mert linuxom van! Utálom a windowsot ezért nem fogom megengedni hogy windowsos program fusson a gépemen! Nem igazán oldotta meg a problémám és szükségem van egy olyan böngészőre amivel be tudok jelentkezni a google böngésző fiókomba (Google fejlesztésű) Ott tárolom a jelaszavaim könyvjelzőim és több eszközön is használom! Elég rosszúl tudok magyarázni! Amit akarok hogy a flash videókat lejátsza a gépem! Sajnos a firefox epiphany qupzilla és másik 4 is csinálta ezt a hibát valamint a youtube player is!

Szóval globális a hiba a gépemen! De ha tudtok ajánlani másik linuxot vagy nem windows terméket akkor arra is nyitott vagyok!

2014. dec. 18. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:
De használhatsz én is azt használok, A .deb fájlt kell letöltened és gdebi programmal felpattintani. Nálam is az fut a legjobban.
2014. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha régebbi géped van, érdemes lenne xubira vagy lubira váltanod.
2014. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jövőre tölti be a gyártásának a 3. évét de akkora a rendszerigénye mint egy ma árúlt gépnek! Ez egy fejlesztett emachines e525 nagyobb proci vinyo ram video kamera blueray író.

Mit ajánlotok rá? Gyárilag linuxal kaptam meg de a bátyám elcseszte mert windowst rakott rá!

2014. dec. 18. 23:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Chrome ott van a honlapon. Letöltöd a chromiumot meg kidobod. Mindig bugos.


[link]


De az hogy három éves a géped azért nem kell kidobni. Nekünk linuxosoknak ez nem jelent semmit. Nem egy gépen van nekem a családban linux mint 13 xfce, hanem az összesen. Mondhatnám a legjobb is egy magos 2.66Ghz 2Gb Ramos. Szóval pöckölj rá egy rendes rendszert és használd. Nem kell megijedni, amit nem tudsz azt megtalálod a neten. Semmi PC-s tudással és pár perc olvasással simán telepíthetsz egy linuxot és kész is vagy.


[link]


Ajánlom a 13-as XFCE-t.

Még annyit, hogy a particionálást csináld meg.


[link]

2014. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A: 13-as XFCE egy linuxverzió?

Amúgy úgy érzem van elég tapasztalatom hogy kijelentsem utálom a windowst és megoldom a kezelését egy unix alapu rendszernek!

Még azon gondolkodtam hogy az apple csinált e operációs rendszert intelre!

2014. dec. 19. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!