Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win.7 ultimatem van, eddig...

Fcbpetya kérdése:

Win.7 ultimatem van, eddig tökéletesen működött, aktíváltnak látja a gép, és most is annak látja ha számítógép tulajdonságait nézem, azt írja eredeti windows termék! Viszont minden fél órában felugrik egy ablak, ami épp ennek az ellenkezőjét állítja?

Figyelt kérdés

ezt írja:

a gépen nem eredeti windows fut.

a win. megszakítás nélküli futattásához eredeti win termék szükséges.

és van egy opció:azonnali online megoldás


és egy hibakód:0x8004fe21


Mit tegyek?



2014. dec. 18. 09:46
 1/5 Tengor ***** válasza:
Vásárolj egy Home premium kiadást (99%, hogy nincs szükséged az Ultimate szolgáltatásaira) vagy térj át egy ingyenes oprendszerre!
2014. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:
Eredeti (és tört) Windows 7 rendszereknél is okozott gondot a KB971033-as rendszerfrissítés. Próbáld eltávolítani a telepített frissítések közül.
2014. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen valami ilyesmire gondoltam,hogy egy frissités miatt lett ez,mert évek óta ezt haszbálom és sosem volt baja!


megpróbálom,köszi.

2014. dec. 19. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából senkinek nincs szüksége ultimate-re, nincs az az ember.
2015. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tengor ***** válasza:
#4, ez így nem egészen igaz. Nagyobb cégek ki tudják használni a szolgáltatásait. Magán személynek valóban semmi szüksége rá.
2015. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!