Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3, eredeti és tört játék...

Sims 3, eredeti és tört játék egyszerre?

Figyelt kérdés

Szeretnék tőletek segítséget kérni.

A problémám egyszerű. Az a helyzet, hogy 2 kiegészítővel szeretnék játszani. Az alapjáték és a Pets (Háziállatok) megvan eredetiben. A Seasons-al (Évszakok) is szeretnék játszani. Na most.. Telepítésem menete, jön az alapjáték telepítése, az állatosé (?!), végül az évszakoké (?!).. ugye az évszakoknál kapok egy cracket, az alapjátékot megcrackelem, és kiírja, hogy nem win32 alkalmazás. Akármelyiket indítanám ezt írja ki. Mit csináljak most? Eredetivel a tört nem működik? (A crack nem rossz.. már 3at is kipróbáltam..) És legyetek szívesek ne kezdjétek el mondani, hogy vegyem meg a kiegészítőt, valószínű, ha meg tudnám, nem tölteném le. Köszönöm előre is!



2014. jún. 10. 14:36
 1/3 Tengor ***** válasza:
17%

Valószínűleg rosszul krekkelsz.

Ne lopj!

2014. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Olyat is olvastam már, hogy ha letöltött kieggel indítasz el eredeti játékot, tönkreteheti az eredeti játékodat. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, bár simán el tudom képzelni, de nem éri meg kockáztatni szerintem...
2014. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez teljesen igaz ujra kéne telepíteni az egész játékot hogy működjön de hogyha nagyon akarsz a z évszakokkal vagy mindet töltsd le vagy vedd meg az évszakokat
2014. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!