Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért esik le az fps a Dayz...

Kenguruati kérdése:

Miért esik le az fps a Dayz Standaloneban? Windows 8.1 van a gépemen. AMD-s, proci 4 magos 3,3 Ghz 3 Gb radeon R9 vidikártya,8 giga ram. Internetem az nem a legjobb, fel 6 Mb le kevesebb mint 1 Mb.

Figyelt kérdés

Játék közben sokszor leesik az fpsem 25-30 ról 12-10 és még ez alá is általában amikor városba vagy kisebb faluba érek.

Mezőn valamikor még 40-50 fpsem is van.

Próbáltam már grafikai beállítást minimumon meg maximumon is, de nem váltózik.. Lehetséges, h az internetem nem elég, vagy esetleg valami más probléma lehet?



2014. dec. 18. 12:34
 1/3 anonim válasza:
Röviden: még alpha a játék, azaz mindenkinek vannak ilyen problémái. Majd ha kiadják a végleges verziót (ami akár évekbe is telhet) akkor majd optimalizálva lesz.
2014. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, úgy van, ahogy az első mondja. mindnekinek ez van géptől függetlenül. De amúgy még a modban is ez van, szóval ez ilyen játék sajátosság. De tény, hogy az optimalizálatlanság mait van.
2014. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt halottam, hogy leesik az fps, de javarészt 20-25 az fps-em, amikor elvileg 60 nak kellene lennie.

Annyit kell tudni még a gépemről, h kb. 1,5 hónapja raktuk össze, mindent újonnan vettem bele, csak a videokártya volt használt. Leszedtem amd oldalárol a videokártya driverjét, de azzal még jobban laggolt a dayz így letöröltem.

2014. dec. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!