Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cheat engine más program...

LehetneEgyKérdésem? kérdése:

Cheat engine más program melletti futtatása?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy játékban előnyhöz jutni, (tudom nem szép dolog) de amikor benyomom a programot (cheat engine) akkor a játék ki ir egy üzenetet, miszerint nem játszhatok ha fut csalásra alkalmas program,szerintetek ezt hogy oldhatnám meg? válaszokat előre is köszi

2014. dec. 18. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint a játék készítői szerint sem szép dolog..

vagy keresel egy olyat, ami nincs benne a játék adatbázisába, vagy férfi leszel és tolod anélkül.

2014. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

LehetneEgyKérdésem?


miért szeretnéd mások játékát elrontani?

2014. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem elrontani szeretném mások játékát, csupán olyan pályát szeretnék ennek segitségével kitolni amit már kitoltam és nem szeretnék mégegyszer ennyit bajlodni vele.
2014. dec. 20. 00:00
 4/5 anonim válasza:
én is ezt szeretném tudni...én senkinek nem tudnám elrontani ha sikerülne, csak pénzt csalnék, abból pedig csak skineket/petet lehet venni amivel senkinek nem megyek a kárára. Nincs is olyan dolog ami befolyásolná a játék menetet :/
2017. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Window title changerben írd át, hátha úgy menni fog! (nem rossz tudni, mik azok a szavak amik ellenőrizve vannak) Ja, és nem biztos, hogy működik.
2021. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!