Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj a torrent-al?

Mi lehet a baj a torrent-al?

Figyelt kérdés
beteszek bármilyen torrentet, elkezdi letölteni és kb 1-2 mp után kiírja hogy a "Rendszer nem találja az elérési útvonalat WriteToDisk"...Próbáltam beállítani új letöltési mappát, de most se jó, tegnap még tökéletesen működött. Valaki segítsen :)
2014. dec. 18. 20:59
1 2
 1/11 Gábor_79 ***** válasza:

A beállításoknál, az UI beállításokon belül, a "Show options to change the name and location of the torrent data"-nál ki van pipálva? [link] legalol.

Lehet, hogy ott más az alapbeállítás.

A mappabeállításoknál ideiglenes mappahelyet nem adtál meg?

2014. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem magyar a torrent, Show options to change the name and location of the torrent data ebből igy nem sokat értek, nem adtam meg semmi ideiglenes mappahelyet...
2014. dec. 18. 21:16
 3/11 Gábor_79 ***** válasza:

Amint látod nálam is magyar, de azt a sort valamiért angolul írja. Az a kérdés, hogy ott be van e pipálva?(legalsó sor) ("Mutassa a változtatás lehetőségeit a torrent adatainak és helyének tekintetében")

Az ideiglenes mappa megadása nem kötelező, nincs jelentősége elméletben.

2014. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


én ennyit látok...:)

köszi hogy segítesz :)

2014. dec. 18. 21:28
 5/11 Gábor_79 ***** válasza:

Igen, nálad is aktív ez az opció. Akkor viselkedik így a program, amikor a letöltési mappa nem létezik, az elérési út érvénytelen.

Erre az ablakra gondolok, ami a letöltés indításkor felugrik. Verziónként eltérő a kinézete. [link]

A "Save As" helyén mi az útvonal? Nem törölted véletlen azt a mappát?

2014. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem töröltem, de azóta amióta kiírja megadtam neki új mappát, de igy sem jó...

[link]

2014. dec. 18. 21:43
 7/11 Gábor_79 ***** válasza:
Most nézem újra a kérdést; nem nagyon mondtam újat, mert a kérdés kiírásába is benne van: "Rendszer nem találja az elérési útvonalat". Amit linkeltél képet, azon alol látszik a mentés helye. Ott is látszik, hogy nincs kijelölve meghajtó. Mármint C:\, akár D:\ stb.
2014. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha megnézed az utolsó linkem, ott a letöltés helyénél ott megvan adva hogy C:/user stb...
2014. dec. 18. 21:47
 9/11 Gábor_79 ***** válasza:
Akkor nyomjál egy képet a Beállítások > "Mappák" nézetéről. Hátha onnan látszik valami. Van olyan opció azon belül, hogy "Mozgatás csak az alapértelmezett mappából."
2014. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gábor_79 ***** válasza:
Az "Info" fülre gondoltam az első képen, ami a háttérben látszik.
2014. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!