Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért vagyok ennyire kegyetlen...

Miért vagyok ennyire kegyetlen sz4r LoL-ban?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el, második szinten vagyok, de b4sszus egy játékban kb 5 másodpercig bírom és megölnek.

Kezdőkkel és botokkal játszottam, de odamentem megtámadtam az egyik botot és még elmenekülni sem volt időm.

Valaki esetleg tud segíteni?



2014. dec. 18. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én lennék megsértődve, ha első nap nem gyilkolnának meg téged 5 másodperc alatt bármilyen online játékban, legyen az LOL, DOTA vagy akár Counter-Strike. Garantálom neked, hogy én 10 évnyi lelkes amatőr counter-strike rutinnal, amivel tudok nem utolsó lenni CS-ben, egy COD meccsen nem tudnék megölni senkit. Ez így működik, gyakorolni kell és jobb lesz.
2014. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de olyan rossz, írták a csapattagok, hogy takarodjak ki a csapatból. De tényleg egy kezdőbe mentem bele.

Nagyon durván nehéz.

Azért örülök, mert akkor nincsen minden veszve, sokat gyakorolok majd, köszi a választ :)

2014. dec. 18. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezekben a játékokban sehol nem fogsz olyan közösséget találni, aki építő jelleggel állna hozzá a játékostársakhoz, tehát a csapattársak miatt nem kell megijedned - ha tahó bunkóként viselkednek, az valószínűleg azért van, mert tahó bunkók. Legjobb, ha ignorálod a chatet és először support karakterekkel próbálkozol, de szerintem ha csak egy kis kikapcsolódást keresel, akkor a LoL nem biztos, hogy a te játékod. Jobban fel tudja idegesíteni magát rajta az ember, mint amennyi élményt nyújt.
2014. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ezek a botok ha jol tudom lvl 15 osok! Es tokeletesen farmolnak, de nem tudod oket elfeedelni, mert szarul buildelnek :D

En azt ajanlom, hogy amint lehet jatsz pvp-t es ne felj attol, hogy szar leszel, mert a meccsméking a normal gyozlmeidet szamolja es az alapjan ad ellenfeleket.

Es megnyugtatlak sajnos lesznek a csapatodban olyanok akik meg nalad is szarabbak, de annyira, hogy mar tehetseg kell ahoz, hogy retardaltabb legyel mint ok.

Es sokszor meghalsz majd az elejen a smurfok miatt, meg mert meg ne vagy olyan jo. Meg en is kozel a lvl 30hoz olyan hibakat ejtek, hogy utana elsulyednek...pl tegnap 1. percben megoltem aatroxot, de nem gondoltam a passive-jara es ove lett a first blod

2014. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Xiron válasza:

Bele kell szokni a játékba.

Senki sem kezdte egy Pentával :D

2014. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is igy kezdtem Szeptemberben :)

tudom javasolni hogy, játsz olyan barátokkal akik tudnak segiteni vagy régóta loloznak, ha nincs rá lehetőséged akkor nézz videókat hogyan kell játszani. Majd megtudod mi az a farm, poke, dodge, harass, build, counter stb. elősnek nekem is nehéz volt. Próbálj ki könnyebb champeket pl: Master Yi vagy Ashe. Én egy silver II es haverom mellett játszok az elejétöl fogva, az első hónapban sokat mentem botok ellen 10 szint körül kezdtem pvp-ni nagyrészt ranked enemy ellen ugyhogy hamar megtanultam dodgeolni meg hasonlók. Most lvl 25 vagyok és már sokkal könnyebben megy. Ugyhogy gyakorolj mert megéri :) ne add fel az első kudarc után

2014. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!