Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8.1-ben hogyan...

A Windows 8.1-ben hogyan lehet az mp3 zenét wave-ra konvertálni? (Az XP alatt minden rendben volt) -

Figyelt kérdés
mp3, wave, konvertálás, Windows 8.1

2014. dec. 20. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Ugyanúgy, ahogy XP, és win7, és win8 alatt. Beírod google-be: mp3 to wav online

Feltöltöd a zenét, majd letöltöd, és kész.

2014. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
100%
És az miért jó, ha WAV-ra konvertálod? Nem, mintha nem lenne a te magánügyed, csak kíváncsi vagyok.
2014. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dr.Ferenczy Tiborné válasza:
PPS készítéshez használom a wav zenét.
2014. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

PPS-hez se kell wav, mert igazából semmi értelme. A wav csak egy tömörítetlen mp3, ami értelmetlenül sok helyet foglal, és én még nem találkoztam olyan programmal, ami szigorúan csak wav formátumba fogadna el valamit.


Mellesleg nem tudom miért lett az #1 válaszom 0%-os, amikor a legtöbb épeszű ember, aki nem akarja felesleges programokkal bombázni a gépét, az így csinálja...

2014. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb. 6 éve használom a wav zenét. Azt a nagyon nagy méretűt még kicsinyíteni kell. Most az XP helyett a 8.1 lett telepítve, a régi megszokott programjaim eltűntek. Az új Power Point visszadobta az mp3 zenét első menetben. A wav -val működött a pps. Megpróbáltam az informatikus tanácsára az mp3 zenével, működik így is nálam. Most a küldésnél azt a választ kaptam, hogy az illetőnél nem működik a hang. A wav igen, az mp3 nem ugyanannál aa diasornál. Akkor most mit rontottam el?
2014. dec. 21. 15:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 21. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Az már mentés kérdése. Ha PPS-t rendesen mented el, akkor csatolja hozzá az audio-t is. WAV audio-val egy pps mérete lesz 60 mega, mp3 audioval, meg 10 mega. Nem mindegy.
2014. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!