Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen felvevő programmal...

Vivaldi800 kérdése:

Milyen felvevő programmal érdemes felveni a Stronghold Crusader-t?

Figyelt kérdés
Bandicammal,Actionnal próbáltam felvenni de nem ment ha valami beálítást tudtok mondani hogy kijeleze az FPS mert ugye bár csak akkor tudom a videót índtiani ... akkor meghallgatóm !! A válaszokat előre is köszönöm :Vivaldi PC

2014. dec. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a beállítás dolgot kifejtenéd !! nem igazán világos hogy mi a gondod az Action-nel, vagy a Bandicam-mel.
2014. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát hogy nem akarják felvenni a szó szoros értelmében ,mert hiába "índitom el" a felvételt nem veszi fel!Ezen belül tudni ilik hogy az Action és a Bandicam kiírja az FPS-t és általában csak akkor lehett felveni egy videót ha az valamelyik sarokban sárga/piros/kék számok ír (azaz FPS számot!)
2014. dec. 22. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell kioktatnod 4 tudom mi az az FPS szám. De hogy annak mi köze van a felvételhez ?

össze vissza zagyválsz, ahelyett hogy leírnád, hogy az adott program, milyen beállításait hgasználod. Hogy indítod el a felvételt ? minek az FPS szám ?

2014. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ír ki FPS számot!És töbnyire alapbeálításokat használok!Csaak szerintem a program nem ismeri fel hogy játékról lenne szó!,vagy ilyesmi!!
2014. dec. 23. 01:04
 5/5 Crazyhunterkiller válasza:
Shadowplayer-t töltsd le haverom is azzal veszi fel a lol-t meg egyebeket
2014. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!